Chyby při volbě velikosti bot

Intubotky pro vás vytvářím už 7 let a nejvíc mě těší, když jste spokojeni vy. Občas je ale vaše nadšení protknuto zklamáním, že jsou vám vaše boty velké nebo malé, což je nemilé. A protože správná volba velikosti vychází především ze správného měření a správné volby nadměrku, sepsala jsem vám pár tipů na co si dát pozor a co vám může v lepším měření i výběru velikosti pomoct. . .

👎 6 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB PŘI MĚŘENÍ NOHOU A VOLBĚ VELIKOSTI

❌ 1. nedodržení postupu měření - postup, který uvádím u všech střihů, balíčků i podešví je ověřený více než 1000 páry nohou. Při jakémkoliv jiném způsobu měření se mi nepotvrdila jejich přesnost v souvztažnosti s produkty Intushoes.

❌ 2. výběr velikosti podle čísla bot, které běžně člověk nosí - takhle to bohužel nefunguje. Každý výrobce má své číslování, své velikosti i své odstupňování velikostí. Riziko, že se člověk “netrefí” do své velikosti, je velké.

❌ 3. měření délky nohou z jejich obkresu - obkres nohy není totéž jako délka nohy. V 99,9% se čísla liší. Navíc kvalita obkresu záleží na mnoha faktorech jako je např. tloušťka malované linie, tloušťka těla psací potřeby, sklon pera při obkreslování, jak u toho obkreslovaný stojí, jakou má polohu ten, kdo obkresluje atd.

❌ 4. měření délky nohou jinak než ve stoje - u měření je třeba stát. Nikoliv sedět, dřepět nebo mít nohu na židli. To vše mění kvalitu měření.

❌ 5. nevhodné měřidlo a odečet z něj - i to bývá častá chyba při volbě velikosti. Krejčovský metr nebo provázek není úplně ideální volba pro přesné měření.

❌ 6. zvolení nevhodného nadměrku - i nad tím je třeba trochu přemýšlet. Tipy pro správnou volbu nadměrku najdete v samotném článku.

Tak to byl výčet nejčastějších chyb, se kterými se setkávám u lidí, kterým nesedla jimi vybraná velikost. Pokud si něčím nejsi jistý/á, zavolej mi, ráda to s tebou proberu. Tvoje spokojenost je pro mě důležitá. ♥️

Boty od Intushoes